CleanRoom

S4H CleanRoom czyli mobilna aplikacja, która pozwala na szybkie i łatwe zarządzanie statusami pokoi w hotelu lub innym obiekcie noclegowym. Przeznaczona głównie dla pokojowych oraz konserwatorów, którzy mogą za jej pomocą ustawiać status pokoi (czysty/brudny) oraz zgłaszać ewentualne usterki w danym pomieszczeniu.

S4H CleanRoom możemy używać na każdym urządzeniu, które posiada dostęp do internetu (sieć komórkowa lub WiFi) oraz nowoczesną przeglądarkę internetową. Dzięki temu nie potrzebny jest zakup urządzeń o określonej specyfikacji. Mimo, że jest to aplikacja mobilna można uruchomić ja także przy pomocy komputera z dowolnym systemem.

Aplikacja jest banalnie prosta w obsłudze. Posługiwać się nią może każda osoba, nawet bez przeszkolenia. Przejrzysty interfejs i sposób prezentowania danych, oraz liczne zabezpieczenia uniemożliwiają wprowadzenie błędnych danych. Duże oraz czytelne ikony sprawiają, że z łatwością można obsługiwać system nawet w rękawicach, bez obawy kliknięcia w niewłaściwą opcję.          Kilka kliknięć, tyle wymaga wprowadzenie nowej usterki lub zmiana statusu. Jeśli zajdzie potrzeba możemy zamieścić także krótki opis dotyczący wprowadzonej zmiany.

Wyświetlanie jednego wyniku